آریانا صنعت داوین
خانه / چراغ دکل / تولید چراغ دکل سولار با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب

تولید چراغ دکل سولار با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب

تولید چراغ دکل سولار با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب، در کارخانجات تولیدی این محصول با برند های معتبر صورت می گیرد. در سال های اخیر خرید و فروش آنلاین این محصولات رونق چشمگیری را داشته است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تولید چراغ دکل سولار با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب

شرکت تولید کننده چراغ دکل سولار در تهران

شرکت تولید کننده چراغ دکل سولار در تهرانشرکت تولید کننده چراغ دکل سولار در تهران، به تولید انواع این محصول برای نصب در انواع دکل ها به فعالیت می پردازد. این چراغ ها در دکل های مخابراتی و کشتی ها نصب می شوند. از انواع این چراغ های می توان به نوع چشمک زن و ثابت لامپ ها اشاره داشت. چراغ های چشمک زن به مدت یک ثانیه روشن و سپس خاموش می گردند. در داخل هر چراغ ها پنج الی شش عدد لامپ که اغلب از لامپ های ال ای دی استفاده می گردد، وجود دارد. لازم به ذکر است این لامپ ها دارای سیم کشی های جدا بوده و در صورت سوخت یکی از لامپ ها بقیه به کار خود ادامه می دهند.

قیمت خرید چراغ دکل سولار از تولیدی

قیمت خرید چراغ دکل سولار از تولیدیقیمت خرید چراغ دکل سولار از تولیدی بسیار پایین تر از مراکز فروش در سطح بازار می باشد. بدین ترتیب خریداران عمده برای تهیه به تولید کنندگان این محصول و یا نمایندگی های فروش مراجعه می نمایند. قیمت چراغ دکل بستگی به نوع محصول، مول و کیفیت و همچنین برند های تولیدی دارد. 

از انواع چراغ ها که در مراکز فروش ارائه می گردد می توان به چراغ چشمک زن سولار، چراغ خورشیدی، چراغ ال ای دی و چراغ حبابی اشاره کرد که هر یک دارای کیفیت و قیمت های مختلفی می باشد.

فروش چراغ دکل سولار به قیمت کارخانه

فروش چراغ دکل سولار به قیمت کارخانهفروش چراغ دکل سولار به قیمت کارخانه در نمایندگی های فروش این محصول انجام می گیرد. بسیاری از شرکت های پخش این محصول برای فروش بیشتر، فروشگاه های اینترنتی را در فضای مجازی و سایت های اینترنتی راه اندازی کرده اند تا خریداران آنلاین نیز بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب و سفارش دهند.

خریدار عمده چراغ دکل سولار با بهترین قیمت

خریدار عمده چراغ دکل سولار با بهترین قیمتخریدار عمده چراغ دکل سولار با بهترین قیمت عموما شرکت های مخابراتی و کشتی رانی ها می باشد که این چراغ ها را برای نصب در بالای دکل و کشتی های خود استفاده می نمایند. تولید کنندگان این محصول برای گسترش فعالیت های خود، در شهر های مختلف کشور نمایندگی هایی را دایر کرده اند تا دسترسی خریداران عمده به محصولات تولیدی ان ها راحت تر صورت بگیرد.

بسیاری از این نمایندگی ها سفارش عمده را از خریداران به صورت آنلاین انجام می دهند و محصول مورد نظر را در تعداد معین برای ان ها ارسال می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@solarnoor.ir
مهندس طالبی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@solarnoor.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

فروش چراغ دکل خورشیدی

مرکز فروش چراغ دکل خورشیدی با بهترین مشخصات فنی و کیفیت بالا

چراغ سر دکل سولار یکی از مدل های پر فروش بوده که به دلیل مزایایی قابل ملاحظه ای که دارد از استقبال بالایی برخوردار می باشد. مجموعه آریانا صنعت داوین با برند A.S.Dمرکز فروش چراغ دکل خورشیدی با بهترین مشخصات فنی و کیفیت بالا است که دارای تنوع محصولاتی زیادی در زمینه انواع چراغ هشدار دکل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید